Novinky pro rok 2023

Nové jednotky MSZ-AY

Nová nástěnná klimatizační jednotka MSZ-AY má špičkovou povrchovou úpravu v matné bílé. Díky zaobleným hranám a malým rozměrům se diskrétně přizpůsobí jakémukoli interiéru. Toto zařízení je extrémně tiché s hlučností pouhých 18 dB(A). V nočním režimu je akustická signalizace na čelním panelu neaktivní, ovládací prvky jsou vypnuté a externí zařízení je o 3 dB(A) tišší. 
 
Nástěnná jednotka MSZ-AY je standardně vybavena V-Blocking filtrem. Antivirový V-Blocking filtr zabraňuje ulpívání virů a dalších škodlivých látek, jako jsou bakterie, plísně a alergeny. Dvouvrstvý filtr s filtračním rounem a elektrostatickým povrchem zajišťuje filtraci drobných částic ze vzduchu v místnosti.
 
Vnitřní jednotka je vybavena WiFi rozhraním, které poskytuje přístup k aplikaci MELCloud. Pomocí této aplikace můžete snadno ovládat klimatizaci na svém smartphonu, tabletu a počítači.

Video prezentace na YouTube

Prospekt v PDFJednotky řady MSZ-HR
 
Mitsubishi Electric je renomovaný výrobce klimatizačních zařízení a jeho produkty jsou známé pro svou kvalitu, spolehlivost a výkon. Speciální řada MSZ-HR je dalším dokladem toho, že společnost Mitsubishi Electric nabízí zákazníkům nejlepší možné řešení pro jejich potřeby. Cena za, kterou toto zařízení pořídíte je nižší než u standardních jednotek, ale kvalita a technické parametry jsou opět výjimečně. Novinkou jsou venkovní multi-splitové jednotky, které využívají nejnovější technologii invertorového kompresoru Mitsubishi Electric. 
 
Jednoty zajišťují komfortní chlazení a topení a mají extrémně nízkou hladinu hluku. Poskytují ekonomický provoz se zlepšenými hodnotami EER. Jednotky jsou je ideální pro použití v místnosti jakékoli velikosti díky širokoúhlému systému proudění vzduchu, stejně jako automatickou výkyvnou žaluzií, která umožňuje rozšířit proudění vzduchu. Řada HR je navržená pro vytápění nebo chlazení malých až středně velkých místností, poskytuje všestranné, a přesto cenově dostupné řešení klimatizace. 
 
Extrémně tichá a zároveň se skvělými hodnotami SCOP / SEER.

Prospekt v PDF