Klimatizace

Naše společnost se zabývá profesionálním a komplexním řešením klimatizace pro bytové, administrativní, zdravotnické, průmyslové a jiné objekty. Nabízíme odborné a profesionální poradenství, návrh nejlepšího řešení, bezchybnou instalaci zařízení a samozřejmě i rychlý servis klimatizace.

Klimatizace je dnes standardním prvkem v obytných a komerčních budovách. V našem podnebí si tento systém, díky měnícímu se klimatu, získává stále větší oblibu a v mnoha objektech se již stává nutností. Kvalitní mikroklima v místnosti má velký vliv na kvalitu životního a pracovního prostředí.


Klimatizace pomáhá nejen udržovat správnou teplotu a vlhkost v místnostech, ale také i dokáže vzduch vyčistit. Například vnitřní nástěnné jednotky řady MSZ-LN od výrobce Mitsubishi Electric jsou vybaveny plazmovou technologií, která dokáže zachytit cigaretový kouř, mikroskopické částice bakterií, virů, plísní, alergenů a prachu z vnitřního prostředí.

Instalace moderní technologie klimatizace vám umožní komfortní pohodu pro každý den. V letním období můžete snadno snížit příliš vysokou teplotu a v chladném období budete mít prospěch z efektivního vytápění. Nová chladící technologie s použitím chladiva R32 nabízí úsporné vytápění prostor a to především v přechodném období. Velké využití mají tyto systémy v rekreačních objektech, kdy s připojením zařízení k aplikaci Melcloud, je možné ho ovládat dálkově, kdy si můžete nastavit požadované klima na čas příjezdu do objektu.


Dokážeme vyřešit i speciální případy instalace klimatizačních systémů, jako jsou například klimatizace čistých prostor (tj. prostory s řízenou čistotou vzduchu), operační sály, akreditované laboratoře, počítačové serverovny, klimatické komory a další.

Klimatizace je téma, které je nám blízké již mnoho let. Máme velké množství spokojených zákazníků po celé České republice.