Novinky

Plasma Quad Connect

Klimatizační zařízení MSZ-AY může být vybaveno filtrem pro čištění vzduchu Plasma-Quad-Connect, který účinně odstraňuje šest druhů škodlivých látek. 
Vysokonapěťová elektroda způsobuje plazmový výboj, který neutralizuje viry, bakterie, alergeny a plísně. Zbývající částice PM2,5 a další prach jsou absorbovány filtrem. 
Jak výzkum ukázal, technologie Plasma-Quad je navíc schopná účinně neutralizovat viry SARS-CoV-2.

Jednotky MSZ-AY navíc disponují samočistící funkcí, aby se zabránilo tvorbě plísní a nepříjemných pachů z klimatizace.

Více v katalogu, který je níže i ke stažení.
https://www.airten.cz/ke-stazeni/katalog_klimatizacnich_jednotek_mitsubishi_electric_mszay.pdf


Nový katalog klimatizačních a větracích systémů Mitsubishi Electric

NOVINKY V SORTIMENTU

Nové modely vnitřních jednotek MSZ-AY s vestavěným filtrem Plasma Quad Plus.

Nové vnější klimatizační jednotky PUMY-SM
s chladivem R32 pro použití s rozdělovacím boxem (Branch Box), nebo s novou řadou kompatibilních vnitřních jednotek City Multi, které jsou vybavené senzory pro detekci úniku chladiva.

Nová vnitřní parapetní jednotka s opláštěním pro připojení k řadě venkovních jednotek City Multi pro chladivo R 410A a pro hybridní systémy HVRF.

Černý dekorační panel pro 4-cestné kazetové jednotky použití v sortimentu Mr. Slim a City Multi.

Nová vnitřní parapetní jednotka bez opláštění pro hybridní HVRF systém s výrazně sníženou hlučností díky optimalizovanému proudění vzduchu a zvukově izolovanému krytu. 

Nový dotykový displej pro s-MEXT-G00 klimatizační zařízení IT sálů a technických místností. 

MELCloud Comercial - nové cloudové řešení přináší provozovatelům v komerčním sektoru výkonný systém pro centrální řízení a monitorování jejich zařízení. 

Nová řada větracích jednotek LGH-RVX3 s variabilním řízením množství vzduchu.

Na odkazu níže katalog ke stažení:
https://www.airten.cz/ke-stazeni/katalog-klimatizacnich-a-vetracich-systemu-mitsubishi-electric-2024-2025.pdf
 


Nové nástěnné klimatizační jednotky MSZ-AY20VGK

Nástěnná jednotka MSZ-AY je nyní k dispozici také ve výkonové řadě 15 a 20. Díky malým rozměrům jsou tyto nové jednotky vhodné především do malých místností.

Nástěnná jednotka MSZ-AY má velmi kvalitní povrch v matné bílé barvě. Díky zaobleným hranám a kompaktním rozměrům krytu vypadá v každém interiéru nenápadně. Hlavní předností je mimořádně tichý provoz. Jednotka disponuje hladinou akustického tlaku při nízkých otáčkách 19 dB(A). V nočním režimu jsou provozní zvuky ztišeny, světlo LED diod je ztlumené a vnější jednotka je při provozu o 3dB(A) tišší.

Jednotky jsou dodávány také s vestavěným firem Plasma Quad Plus a to modely MSZ-AY15/20VGKP.


Nová generace vnitřních jednotek tepelných čerpadel Ecodan ERSF

Vnitřní jednotky tepelného čerpadla Ecodan jsou navrženy, aby zajistily nejen výjimečný výkon, ale také výrazně rychlejší proces montáže. Každá vnitřní jednotka je sestavena tak, aby byla připravena k fungování téměř okamžitě po vyjmutí z obalu. Tímto způsobem je čas strávený montáží a integrace jednotlivých komponentů výrazně zkrácen. To znamená, že instalační firmy mohou dělat svou práci efektivněji a uživatelé mohou používat svůj nový topný systém bez zbytečného čekání.

NOVÁ ŘADA VNITŘNÍCH JEDNOTEK
Nová generace E vnitřních jednotek Ecodan přináší mnoho významných změn, a to jak uvnitř, tak i vně zařízení. Upravený design vnitřních jednotek dokonale zapadá do různých typů interiérů.
Hlavní změny:
• Nový dotykový ovladač s barevným displejem.
• Magnetický filtr se zvýšenou účinností.
• Možnost upravit rychlost funkce automatické přizpůsobení podle preferencí uživatele.
• Nové pokojové termostaty.
• Rozšířené řízení provozu v režimu chlazení.

Další informace najdete v přiloženém katalogu PDF:
https://www.airten.cz/ke-stazeni/katalog_tc_nove_vnitrni_jednotky_generace_e.pdf


Nová generace splitových tepelných čerpadel PUZ a SUZ

Naše nová stěžejní řada PUZ nabízí optimalizovaný topný a chladicí výkon a zahrnuje obě varianty napájení, POWER INVERTER a ZUBADAN.

Hlavní přednosti:

 • Snížená hlučnost až o 3 dB
 • Zvýšená efektivita - SCOP + 5 %
 • Výkonnější kompresory Scroll
 • Funkce chlazení
 • Vylepšený útlum vibrací
   
Nová řada Eco Inverter SUZ nabízí:
 • Výkonnější kompresory
 • Rozšířený rozsah zaručeného tepelného výkonu
 • Tichý režim
 • Integrovaný výhřev pro vnější jednotky

Další informace najdete v přiloženém katalogu PDF:
https://www.airten.cz/ke-stazeni/katalog_tc_puz_suz-2024.pdf


Nové jednotky MSZ-AY

Nová nástěnná klimatizační jednotka MSZ-AY má špičkovou povrchovou úpravu v matné bílé. Díky zaobleným hranám a malým rozměrům se diskrétně přizpůsobí jakémukoli interiéru. Toto zařízení je extrémně tiché s hlučností pouhých 18 dB(A). V nočním režimu je akustická signalizace na čelním panelu neaktivní, ovládací prvky jsou vypnuté a externí zařízení je o 3 dB(A) tišší. 

 
Nástěnná jednotka MSZ-AY je standardně vybavena V-Blocking filtrem. Antivirový V-Blocking filtr zabraňuje ulpívání virů a dalších škodlivých látek, jako jsou bakterie, plísně a alergeny. Dvouvrstvý filtr s filtračním rounem a elektrostatickým povrchem zajišťuje filtraci drobných částic ze vzduchu v místnosti.
 
Vnitřní jednotka je vybavena WiFi rozhraním, které poskytuje přístup k aplikaci MELCloud. Pomocí této aplikace můžete snadno ovládat klimatizaci na svém smartphonu, tabletu a počítači.

Video prezentace 

Katalog nových klimatizačních jednotek MSZ-AY ke stažení:
https://www.airten.cz/ke-stazeni/katalog_klimatizacnich_jednotek_mitsubishi_electric_mszay.pdf
 


Jednotky řady MSZ-HR

Mitsubishi Electric je renomovaný výrobce klimatizačních zařízení a jeho produkty jsou známé pro svou kvalitu, spolehlivost a výkon. Speciální řada MSZ-HR je dalším dokladem toho, že společnost Mitsubishi Electric nabízí zákazníkům nejlepší možné řešení pro jejich potřeby. Cena za, kterou toto zařízení pořídíte je nižší než u standardních jednotek, ale kvalita a technické parametry jsou opět výjimečně. Novinkou jsou venkovní multi-splitové jednotky, které využívají nejnovější technologii invertorového kompresoru Mitsubishi Electric. 
 
Jednoty zajišťují komfortní chlazení a topení a mají extrémně nízkou hladinu hluku. Poskytují ekonomický provoz se zlepšenými hodnotami EER. Jednotky jsou je ideální pro použití v místnosti jakékoli velikosti díky širokoúhlému systému proudění vzduchu, stejně jako automatickou výkyvnou žaluzií, která umožňuje rozšířit proudění vzduchu. Řada HR je navržená pro vytápění nebo chlazení malých až středně velkých místností, poskytuje všestranné, a přesto cenově dostupné řešení klimatizace. 
 
Extrémně tichá a zároveň se skvělými hodnotami SCOP / SEER.

Prospekt v PDF